شماره فروردین و اردیبهشت دو ماهنامه مجله مشتری منتشر شد

شماره فروردین و اردیبهشت دو ماهنامه مجله مشتری منتشر شد

مجله مشتری سعی بر این دارد تا با انتقال تجارب موفق بین المللی در حوزه‌های مرتبط با مشتری، برنامه‌های وفاداری و به صورت مشخص در باشگاه مشتریان، این روال را تغییر دهد.
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
اخبار ورویدادها
کد خبر : ۱۸۱
شماره فروردین و اردیبهشت دو ماهنامه مجله مشتری منتشر شد
۱۳۹۶/۰۱/۲۹

مهریاسان: کمبود محتوا و دانش کاربردی و پرداختن به فرایندهای آزمون و خطا، باعث ایجاد هزینه‌های سربار بسیاری برای سازمان‌ها می‌شود؛ مجله مشتری سعی بر این دارد تا با انتقال تجارب موفق بین المللی در حوزه‌های مرتبط با مشتری، برنامه‌های وفاداری و به صورت مشخص در باشگاه مشتریان، این روال را تغییر دهد.
در شماره هشتم مجله مشتری به چگونگی 
برنامه‌های وفاداری و باشگاه مشتریان در شرکت‌های هواپیمایی، بانک ها، خرده فروشی ها، رستوران ها، کسب‌وکارهای آنلاین، شرکت‌های خودرویی، فروشگاه های زنجیره ای، شرکت های بیمه ای، کارگزاری های بورسی، سالن های زیبایی و... اشاره شد و با اساتیدی همچون دکتر محمود محمدیان، دکتر امین اسداللهی و... مصاحبه های مفصلی درباره چگونگی راه اندازی باشگاه مشتریان و برنامه های وفاداری انجام شد.
در این شماره مجله مشتری، با کارآفرینانی مانند میثم مشایخی، مدیر عامل فیدیلیو و باشگاه دارانی مانند دکتر غلامرضا طالبیان، مدیر باشگاه مشتریان بانک صادرات و... مصاحبه های تفصیلی انجام شد و در پایان هم محتواهای کاربردی درباره شبکه های اجتماعی، تولید محتوای ویدئویی و... تدوین شد.
مدیران و کارشناسانی که تمایل به دریافت نشریه مشتری را دارند با شماره 66511720 تماس حاصل فرمایید تا نشریه برای این افراد به صورت رایگان ارسال شود.


امتیاز: بد خوب

از اخبار ما مطلع شوید ...