طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین سرویس‌های شرکت راه‌کار مهریاسان است که تا به حال وب سایت بنگاه های اقتصادی، شخصی و... را متناسب با استانداردهای روز دنیا طراحی کرده است
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
طراحی سایت

زمانی داشتن یک وب سایت، به عنوان ویترین کسب‌وکارها در فضای اینترنت تعبیر می‌شد اما امروزه داشتن وب سایتی مناسب، به عنوان شناسنامه کسب‌وکارها به کار می‌رود و هویت سازمان را به مخاطبان بیرونی جامعه نشان می‌دهد. این در حالی است که وب سایت ضعیف، ضربه جبران ناپذیری را به کسب‌وکارها وارد می‌کند و به اعتبار برند سازمان خدشه وارد می‌کند. شرکت طراحی وب سایت مهریاسان با استفاده از کادر متخصص و کارآمد خود، مجری طراحی وب سایت بسیاری از برندهای ایرانی بوده است. طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین سرویس‌های شرکت راه‌کار مهریاسان است که تا به حال وب سایت بنگاه های اقتصادی، شخصی و... را متناسب با استانداردهای روز دنیا طراحی کرده است. شرکت طراحی وب سایت مهریاسان از سال 1382 به صورت رسمی فعالیت‌های خود را آغاز کرده و تابه‌حال ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به بنگاه های اقتصادی تراز اول کشور بوده است.

مراحل و روند کار
  • آنالیز و نیازسنجی
    ارائه راهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها، محور اصلی فعالیت
  • طراحی گرافیکی صفحات و المانها
    طراحی خلاقانه با توجه به کسب و کار و سلیقه شما
  • پیاده سازی استاتیک
  • پیاده سازی داینامیک
  • نصب سیستم و ورود محتوای آزمایشی
  • آموزش و تحویل پروژه
سازگاری با موتور های جستجو

همه مثل شما دوست دارند دیده شوند ! برای کسب و کار هایی که از وب سایت و ابزار های آنلاین استفاده می کنند ، کجا بهتر از موتور های جستجو ؟ اما مهم ترین نقش را ساختار سیستم مدیریت محتوا ایفا میکند ، لذا می بایست جوری طراحی و پیاده سازی شده باشد که موتور های جستجو مثل گوگل آن وبسایت را بیش از سایر وبسایت ها دوست داشته باشند . CMS مهریاسان دقیقا مورد علاقه گوگل و دوستان می باشد !

توسعه پذیری

تنوع و گستردگی اصنافی که از خدمات مهریاسان استفاده کرده اند ، تجربه های ارزشمندی را برای ما رقم زده است که سیستم مدیریت محتوا ، تماما توسعه پذیر پیاده سازی شود ، تا پاسخگوی نیاز های مختلف و برطرف کننده درخواست های متعدد کسب و کار ها باشد . همچنین انعطاف پذیری و قابلیت اتصال به انواع سیستم های نرم افزاری از قبیل سیستم های مالی ، اتوماسیون ها ، انبار ، فروش ، ERP و . . . از دیگر ویژگی های سیستم مدیریت محتوای یاسان می باشد .

کاربر پسند بودن

مشارکت با مجموعه هایی که ، به تبلیغات ، بازاریابی و ارتباط با مشتری با نگاه علمی و بعنوان یک ابزار دقیق نگاه می کنند ، چالش های شیرینی را برای مهریاسان به همراه داشته که از مهم ترین انها میتوان به جذابیت های بصری و سهولت در کاربری استفاده از نرم افزار ها نام برد که نقش بسیار کلیدی در برقرای و تداوم ارتباط با کاربران ایفا می کند .


نمونه کارها