طراحی پورتال

طراحی پورتال

شرکت طراحی وب سایت مهریاسان از سال 1382 با استفاده از استانداردهای روز دنیا، پرتال‌های مناسبی را برای سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف طراحی کرده است.
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
طراحی پورتال

امروزه سازمان‌ها، ارگان‌ها و... در راستای برقراری ارتباط مؤثر با کارمندان و مشتریان نیازمند داشتن پرتال هستند تا از آن به عنوان نقاط تماس با مخاطبان خود استفاده کنند. شرکت طراحی وب سایت مهریاسان از سال 1382 با استفاده از استانداردهای روز دنیا، پرتال‌های مناسبی را برای سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف طراحی کرده است.

مراحل و روند کار
  • آنالیز و نیازسنجی
    ارائه راهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها، محور اصلی فعالیت
  • طراحی گرافیکی صفحات و المانها
    طراحی خلاقانه با توجه به کسب و کار و سلیقه شما
  • پیاده سازی استاتیک
  • پیاده سازی داینامیک
  • نصب سیستم و ورود محتوای آزمایشی
  • آموزش و تحویل پروژه
سازگاری با موتور های جستجو

همه مثل شما دوست دارند دیده شوند ! برای کسب و کار هایی که از وب سایت و ابزار های آنلاین استفاده می کنند ، کجا بهتر از موتور های جستجو ؟ اما مهم ترین نقش را ساختار سیستم مدیریت محتوا ایفا میکند ، لذا می بایست جوری طراحی و پیاده سازی شده باشد که موتور های جستجو مثل گوگل آن وبسایت را بیش از سایر وبسایت ها دوست داشته باشند . CMS مهریاسان دقیقا مورد علاقه گوگل و دوستان می باشد !

توسعه پذیری

تنوع و گستردگی اصنافی که از خدمات مهریاسان استفاده کرده اند ، تجربه های ارزشمندی را برای ما رقم زده است که سیستم مدیریت محتوا ، تماما توسعه پذیر پیاده سازی شود ، تا پاسخگوی نیاز های مختلف و برطرف کننده درخواست های متعدد کسب و کار ها باشد .


کاربر پسند بودن

مشارکت با مجموعه هایی که ، به تبلیغات ، بازاریابی و ارتباط با مشتری با نگاه علمی و بعنوان یک ابزار دقیق نگاه می کنند ، چالش های شیرینی را برای مهریاسان به همراه داشته که از مهم ترین انها میتوان به جذابیت های بصری و سهولت در کاربری استفاده از نرم افزار ها نام برد که نقش بسیار کلیدی در برقرای و تداوم ارتباط با کاربران ایفا می کند .