طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

امروزه داشتن هویت یکپارچه بصری به یکی از الزامات کسب و کارها تبدیل شده است و برای طراحی مناسبت هویت بصری، نیاز به متخصصان در حوزه گرافیک بیش از پیش احساس می شود.
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
طراحی گرافیکی

امروزه داشتن هویت یکپارچه بصری به یکی از الزامات کسب و کارها تبدیل شده است و برای طراحی گرافیکی مناسبت هویت بصری، نیاز به متخصصان در حوزه گرافیک بیش از پیش احساس می شود. شرکت مهریاسان با به کارگیری متخصصان حوزه گرافیک، هویت بصری یکپارچه و متناسب با هویت برند برای ارگان ها، سازمان ها و... طراحی می کند. یکی از نقاط قوت طراحی یکپارچه هویت بصری توسط شرکت مهریاسان، استفاده از نظرات کارشناسان حوزه استراتژیک و برندینگ در فرایند طراحی است که باعث شده به هویت بصری سازمان اعتبار دهد و صرفاً از نگاهی، هنری هویت بصری سازمان طراحی نشود.

مراحل و روند کار
 • پرسشنامه طراحی گرافیکی
  ارسال پرسشنامه برای مشتری جهت دریافت جزئیات مورد نیاز مانند: رنگ سازمانی  
 • آنالیز
  آنالیز درخواست مشتری با توجه به جزئیات دریافتی
 • اتود اولیه طرح
 • طراحی گرافیکی
  طراحی نهایی بر اساس نیازها و سلیقه مشتری
 • تحویل طرح
طراحی هویت بصری یکپارچه

امروزه کسب و کارها هویت بصری خلاقانه ای را برای خود طراحی می کنند اما کمتر کسب و کاری است که این هویت بصری را به صورت یکپارچه طراحی کنند. شرکت مهریاسان با بهره گیری از تیم گرافیکی حرفه ای و متخصصان استراتژی، هویت بصری یکپارچه‌ای را برای کسب و کارها طراحی می کند. این یکپارچگی به صورتی است که تمامی بخش‌های هویت بصری با یکدیگر همخوانی دارند.

طراحی هویت بصری بر اساس استراتژی برندینگ سازمان

امروز سازمان ها باید سرمایه‌گذاری‌های جدی را بر روی برندینگ انجام دهند. طراحی هویت بصری کسب و کارها نیز باید بر اساس هویت تعریف شده برند سازمان باشد. شرکت مهریاسان با بهره گیری از متخصصان حوزه برند در تلاش‌ است تا هویت بصری کسب و کارها را بر اساس DNA برند آنها طراحی کند.


تنوع طرح‌های گرافیکی

رسیدن به طرح‌های گرافیکی خاص و تأثیرگذار نیازمند آزمون ‌و خطای بسیار زیادی است؛ کسب و کارها برای دست یافتن به طرح گرافیکی اثر بخش باید نمونه‌های بسیار زیادی طراحی کنند و در نهایت از میان طرح های طراحی شده، برخی از این طرح‌ها انتخاب شود.