تعریف طراحی سایت

تعریف طراحی سایت

طراحی سایت یا طراحی وب سایت یا ساخت سایت و یا حتی ایجاد سایت.کدام صحیح است؟
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
تعریف طراحی سایت

طراحی سایت ، طراحي وب - هویت هر فرد، شرکت و یا سازمان در فضای مجازی اینترنت با وب سایت آن ارزیابی می شود. در حقیقت شکل طراحی وب سایت شما توانایی های شما را به بازدید کنندگان آن، نمایش می دهد. به عنوان مثال فرض کنید که شما به عنوان یک بازدید کننده در یک نمایشگاه شرکت می کنید. طراحی کدام غرفه ها نظر شما را جلب می کند و شما را کنجکاو می کند که با آن بیشتر آشنا شوید؟ آیا تا به حال غرفه هایی را دیده اید که با وجود خدمات یا محصولات قابل قبول، به دلیل مختلف نتوانسته اند مخاطب خود را پیدا کنند؟ اگر شما فرصت حضور در یک نمایشگاه چند روزه را داشته باشید، برای طراحی، پیاده سازی و ایجاد یک غرفه در آن چقدر هزینه میکنید؟ حال آنرا با غرفه همیشگی خود در اینترنت مقایسه کنید.

کدام نوع طراحی سایت مناسب است؟طراحی سایت

پر واضح است که نحوه نمایش در اینترنت به مراتب حساس تر و پیچیده تر است، چرا که در عرصه ای مثل نمایشگاه حضور شما و اطلاعاتی که شما با صحبت منتقل می کنید می تواند تا حدودی جای خالی مسائل دیگر را برای برخی مخاطبان کنجکاوتر پر کند، اما در فضای مجازی، مسائل مختلفی وجود دارد که یک مشتری بالقوه را به تماس با شما ترغیب خواهد کرد. این موارد می تواند ابعاد مختلف طراحی سایت چون طراحی ساختار، طراحی گرافیکی، اطلاعات ارائه شده و.. باشد. طراحی سایت و طراحي وب یکی از وظایفی که ما با در نظر گرفتن نوع تجارت شما، به عهده خواهیم گرفت، آماده کردن ساختاری است که تمام جنبه های مختلف را پوشش دهد و در صورتی که هم اکنون شما وب سایت آماده ای داشته باشید، پیشنهاداتی به شما خواهیم داد تا خودتان آنرا تکمیل کنید. طراحی انواع وب سایتهایی که شما در اینترنت می بینید، یکی از انواع ایستا (استاتیک)، پویا ( داینامیک) و یا سایت های فلش می باشد. آنچه ما پیشنهاد میکنیم ترکیبی از تکنولوژی مناسب نیاز شما خواهد بود. همچنین فناوری هایی که در طراحی وب سایت شما استفاده خواهیم کرد عموما با زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس Mysql می باشد، که در صورت درخواست انعطاف پذیری تغییر آن به asp یا asp.net با دیتابیس sql نیز وجود دارد. همچنین برنامه های کورل، فتوشاپ و فلش جهت طراحی های گرافیکی استفاده خواهند شد.

 


تگها : طراحی سایت , ساخت سایت , طراحی وب , طراحي وب سايت , طراحی سایت داینامیک , طراحي سایت , طراحی وبسایت , طراحي وب سایت