طراحی سایت
صفحه اصلی>>خدمات>بازاریابی اینترنتی>سئو

سئو

انواع سئو

شرکت طراحی سایت مهریاسان به دو روش بهینه سازی سایت را به کارفرمایان پیشنهاد می دهد تا کارفرما طبق نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند. توضیح مختصری در رابطه با این دو پکیج را در زیر می توانید مطالعه فرمایید:انواع سئو


1-    Standard : در این روش، یک سایت به صورت کامل بهینه می شود و در ابتدا کلماتی را که موقعیت رقابتی کمتر دارد در سایت استفاده می کنیم و سپس سراغ کلمه کلیدی اصلی می رویم. دلیل این کار این می باشد که سایت به اصطلاح سئو بیس (seobase) می شود و در پایان بهینه سازی سایت کارفرما به راحتی می تواند که هر کلمه ای که نیاز است به عنوان کلمه کلیدی استفاده کند و با ساده ترین فعالیت ها با آن کلمات در نتایج جستجو رتبه به دست بیاورد. مزیت این نوع بهینه سازی این می باشد که شما در شرایط مختلف طبق استراتژی خود می توانید بر روی کلمات کلیدی متعددی کار کنید اما مشکل این روش این است که زمان انجام پروسه بهینه سازی کمی طولانی تر می باشد.

2-    Popular : در این روش ، تنها کلمه کلیدی مد نظر کارفرما پایه بهینه سازی قرار می گیرد و کارشناسان سئوی شرکت مهریاسان تمرکز خود را بر روی این کلمه قرار می دهند و از موضوع های دیگر سایت چشم پوشی می شود.
مزیت این روش این می باشد که مدت زمان و هزینه آن کمتر از روش استاندارد می باشد ولی به دلیل بهینه سازی سایت با یک کلمه، از کلمات کلیدی دیگر استفاده نخواهد شد.

 

 
تگها : سئو , بهینه سازی سایت , خدمات سئو , آموزش سئو