بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی،بهینه سازی سایت(سئو) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی برخی از روشهای بازاریابی اینترنتی هستند
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی و فروش همیشه مسئله مهمی در سازمانها و کسب و کارهای مختلف بوده و هست. اگر شما کانالهای بازاریابی اینترنتی را در کسب و کار خود جدی نگرفته اید بدانید که هر روز در حال تجربه کردن زیان از دست دادن یک فرصت بزرگ هستید. فرصت دست یافتن با بازار جدیدی از مشتریان. افرادی که به دنبال شما هستند اما شما را پیدا می کنند. افرادی که شما را پیدا می کنند اما به اندازه کافی قانع نمی شوند تا با شما تماس بگیرند و افرادی که می خواهند تماس بگیرند اما راهکار مناسبی را نمی بینند.

چهار مرحله بازاریابی اینترنتی را با ما تجربه کنید:

1- مشاوره رایگان

نخستين مرحله برنامه ریزی پروژه تبليغات و بازاریابی اینترنتی  محصولات یا خدمات شما، با برگزار کردن جلسه ای حضوری در محل خودتان آغاز می شود. اين جلسه فرصتی است جهت تبادل اطلاعات مختلف شامل:

این اطلاعات کمک می کند که در یک پروسه موفق شناختی دو طرفه از نوع تجارتها صورت گیرد، به گونه ای که خودتان بتوانید تخمين اوليه ای از ميزان بازگشت سرمايه گذاري تبليغاتي آینده خود داشته باشید و ما نیز با شناخت هر چه بیشتر نوع تجارت شما بتوانیم بهترین مشاوره شما در این زمینه باشیم. حتی ممکن است با در نظر گرفتن موارد مختلف ما شما را از تبلیغات اینترنتی منع کنیم!

2-تحلیل بازار

گام بعدی در راستای بازاریابی اینترنتی یافتن و جذب مشتری برداشته می شود. آنچه در این مرحله صورت میگیرد سه محور عمده دارد:

3- تخصیص بودجه

گام سوم بهینه کردن سرمایه گذاری است. برخی به تبلیغات به چشم هزینه می نگرند اما در واقع تبلیغات سرمایه گذاری است و ما در این مرحله سعی بر بهینه کردن این سرمایه گذاری داریم. به طوریکه علاوه بر مزایای غیر مستقیم ایجاد شده مانند گسترش نام تجاری و... بتوانیم عایدات مالی مستقیم این تبلیغات را تخمین بزنیم.

4 - اجرای تبلیغات

مرحله نهایی جمع بندی و اجرایی کردن تمام برنامه ریزی های انجام شده  بوده و در دو قسمت عمده قابل تقسیم بندی است:

هدف نهایی ما در برنامه بازاریابی اینترنتی جلب رضایت شما و کسب سود حاصل از سرمایه گذاری می باشد و ما به پاس اعتماد شما با تمام توان خود جهت نیل به این هدف تلاش خواهیم کرد.

خدمات بهینه سازی سایت
در گذشته بهینه سازی سایت بسیار ساده بود و هر شخصی به راحتی می توانست با انجام فعالیت های ساده، سایت خود را در رتبه های بالای گوگل قرار دهد اما امروزه مبحث سئو و بهینه سازی سایت دچار تغییرات بسیاری شده است که کار را برای صاحبان سایت سخت کرده است. افزایش هوشمندی گوگل، وبمستر ها...
خدمات بهینه سازی سایت
سئو
انواع سئو شرکت طراحی سایت مهریاسان به دو روش بهینه سازی سایت را به کارفرمایان پیشنهاد می دهد تا کارفرما طبق نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند. توضیح مختصری در رابطه با این دو پکیج را در زیر می توانید مطالعه فرمایید: 1-    Standard : در این روش، یک سایت به صورت کامل بهینه می...
سئو