بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات سرمایه است و ما با داشتن بهترین مشاوران شما را در این راه یاری می نماییم.
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی توسط شرکت طراحی سایت مهریاسان، سطوح مختلفی از خدمات و محصولات شرکت ها را پوشش می دهد. 

بازاریابی اینترنتی به عنوان ارزان ترین راه تبلیغات شناخته می شود. این تبلیغات به دلیل ارزان بودن و همچنین ماندگاری بسیار زیاد، در بین سازمان ها از جایگاه خوبی برخوردار است. ابزارهای بسیاری مانند ابزار های روابط عمومی و یا اطلاع رسانی با رشد چشمگیری باعث پیشرفت تبلیغات اینترنتی شده اند. بزرگترین مزیت بازاریابی اینترنتی، این است که این کار به صورت شبانه روزی و بدون وقفه می باشد و تمامی تغییرات می توانند با سرعت بالا اعمال شوند.
بازاریابی اینترنتی در اوج پرهزینه بودن نیز برای شرکت ها و سازمان هایی که با مشکلات مالی مواجه هستند بسیار مرقون به صرفه می باشد که این امر باعث پر رنگ تر شدن بازاریابی اینترنتی شده است. در طول سال های گذشته امکانات فراوانی برای بازاریابی اینترنتی فراهم شده ، که به سازمان ها کمک می کند که به صورت حرفه ای این کار را دنبال کنند.

انواع بازار یابی اینترنتی

1-    تاسیس پایگاه اینترنتی
2-    ایمیل مارکتینگ
3-    راه اندازی باشگاه مشتریان
4-    راه اندازی نمایشگاه الکترونیکی
5-    ایجاد فروشگاه اینترنتی
6-    شبکه های اجتماعی
7-    تبلیغ در سایت های معروف
8-    تبلیغ در گوگل
9-    سئو و بهینه سازی سایت
اما بازاریابی اینترنتی محدودیت های نیز دارد. مهم ترین این محدودیت ها گرایش های کاربران می باشد. بدین معنی که اکثر کاربران اینترنت طرفدار محصولات رایانه ای هستند و تعداد اندکی به محصولات دیگر که ارتباط کمی با تکنولوژی دارند علاقه نشان می دهند.
دوم اینکه کاربران اینترنت در گروه های سنی مشخص و ثابتی هستند و اکثر مخاطبان در وب را جوانان تشکیل می دهند و افراد در گروه سنی بالا کمتر راغب می باشند تا از اینترنت برای فعالیت های روزمره استفاده کنند.
در آخر نیز باید یادآور شویم که بسیاری از تبلیغات به دلیل کمبود کنترل، سعی در عوام فریبی دارند و اینکه با ازدحام تبلیغات در پهنه وب، دیده شدن و رقابت بسیار سخت تر شده است.

اشکال بازاریابی اینترنتی

تبلیغات به صورت  اجباری و اختیاری می باشند. تبلیغات تلویزیون که برنامه ای را که مخاطب در حال تماشای آن است را قطع می کند، از نوع اجباری می باشد و تبلیغاتی که در روزنامه ها موجود است را تبلیغات اختیاری می نامند زیرا مخاطب با علاقه خود می تواند آنها را مطالعه کند. مثال ذکر شده را می توان به تبلیغات اینترنتی نیز تعمیم داد. بدین شکل که تبلیغات پاپ آپ که کاربر را وادار به نظاره می کند از نوع تبلیغات اجباری می باشد اما همان طور که در سایت های مختلف دیده اید بنر های تعبیه شده در بالای سایت یا در کناره ها از نوع اختیاری می باشند زیرا کاربر با اختیار خود می تواند به آنها رجوع کند.
اینکه شما از چه نوع تبلیغاتی و در چه زمان و مکانی برای بازار یابی اینترنتی خود استفاده می کنید نیاز مند استراتژی و طرح ریزی علمی می باشد که باید توسط کارشناسان متخصص در این زمینه تدوین شود اما به یاد داشته باشید که تبلیغات اینترنتی در هر صورت بهترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد.

محبوب ترین انواع بازاریابی اینترنتی

1-   طراحی وب سایت و راه اندازی باشگاه مشتریان :
راه اندازی باشگاه مشتریان یک فعالیت کاملا اختصاصی می باشد که هدف از آن حفظ وفاداری مشتریان می باشد که به موجب آن می توانید به مشتریان خود امتیازاتی ویژه بدهید.
2-   بازاریابی شبکه های اجتماعی :
نحوه تبلیغ در شبکه های اجتماعی تفاوت های خاص و جالبی با تبلیغات دیگر دارد. در این نوع تبلیغ می توان استراتژی  برندینگ را  برای یک سایت پیاده سازی کرد و یا حتی می توان بحث لینک سازی را به خوبی در شبکه های اجتماعی انجام داد تا کمک شایانی به سئوی سایت خود کنید.
3-    سئو و بهینه سازی سایت :
این نوع بازاریابی بسیار چالش بر انگیز می باشد و به دلیل دوام بسیار زیاد می توان گفت که محبوب ترین نوع بازاریابی می باشد اما به دلیل تغییرات روز افزون در الگوریتم های گوگل، این نوع بازاریابی سخت و زمان بر می باشد.
 

مراحل انجام بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی

جهت تعریف یک بسته بازاریابی اینترنتی به صورت خلاصه چهار مرحله عمده توسط کارشناسان شرکت مهر یاسان طی می شود. بازاریابی و فروش همیشه مسئله مهمی در سازمانها و کسب و کارهای مختلف بوده و هست. اگر شما کانالهای بازاریابی اینترنتی را در کسب و کار خود جدی نگرفته اید بدانید که هر روز در حال تجربه کردن زیان از دست دادن یک فرصت بزرگ هستید. فرصت دست یافتن با بازار جدیدی از مشتریان. افرادی که به دنبال شما هستند اما شما را پیدا می کنند. افرادی که شما را پیدا می کنند اما به اندازه کافی قانع نمی شوند تا با شما تماس بگیرند و افرادی که می خواهند تماس بگیرند اما راهکار مناسبی را نمی بینند.

چهار مرحله بازاریابی اینترنتی را با ما تجربه کنید:

1- مشاوره رایگان

نخستين مرحله برنامه ریزی پروژه تبليغات و بازاریابی اینترنتی  محصولات یا خدمات شما، با برگزار کردن جلسه ای حضوری در محل خودتان آغاز می شود. اين جلسه فرصتی است جهت تبادل اطلاعات مختلف شامل:

 • ارائه اطلاعات تکمیلی از نحوه عملکرد مثبت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی :
  جزئیات نحوه عملکرد مثبت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ، بررسی میزان گسترش، اثرگذاری و پیشرفت این صنعت در ایران، بررسی نتایج مثبت استفاده از ابزار اینترنت در تجارتهای ایرانی و همچنین بررسی دلایل موفقیت مشتری های قبلی ما و...
 • آشنایی بیشتر با جنبه های مختلف کاری شما:
  آشنایی بیشتر ما با جنبه های مختلف کاری شما، بررسی پتانسيل مجازي موجودتان شامل وب سايت فعلي (در صورت وجود)‌، اطلاعات قرار داده شده در وب سايت، مطالب قابل ارائه، پيشنهاد گسترش و..

این اطلاعات کمک می کند که در یک پروسه موفق شناختی دو طرفه از نوع تجارتها صورت گیرد، به گونه ای که خودتان بتوانید تخمين اوليه ای از ميزان بازگشت سرمايه گذاري تبليغاتي آینده خود داشته باشید و ما نیز با شناخت هر چه بیشتر نوع تجارت شما بتوانیم بهترین مشاوره شما در این زمینه باشیم. حتی ممکن است با در نظر گرفتن موارد مختلف ما شما را از تبلیغات اینترنتی منع کنیم!

2-تحلیل بازار

گام بعدی در راستای بازاریابی اینترنتی یافتن و جذب مشتری برداشته می شود. آنچه در این مرحله صورت میگیرد سه محور عمده دارد:

 • تحليل وضعيت كنوني بازار
  تحلیل وضعیت کنونی بازار شما، بررسی هدف گذاری های کوتاه مدت و بلندت مدت سازمانی شما جهت گسترش بازار، بررسی وضعیت رقبا و...
 •  بررسي طیف مشتریان
  بررسی طیف مشتریان فعلی شما و نحوه تقویت کمی آنها، بررسی مشتریان بالقوه شما، بررسی افقهای گسترش بازار و...
 • بررسی محل حضور مشتریان شما
  مشخص کردن طیف مشتریان، سايتهای مورد علاقه آنها، بهترين روش برقراری ارتباط موثر با آنها و...
  آنچه که ما در این مرحله به دنبال آن هستیم این است که به شما کمک کنیم تا "جایی باشید که مشتریانتان حضور دارند.

3- تخصیص بودجه

گام سوم بهینه کردن سرمایه گذاری است. برخی به تبلیغات به چشم هزینه می نگرند اما در واقع تبلیغات سرمایه گذاری است و ما در این مرحله سعی بر بهینه کردن این سرمایه گذاری داریم. به طوریکه علاوه بر مزایای غیر مستقیم ایجاد شده مانند گسترش نام تجاری و... بتوانیم عایدات مالی مستقیم این تبلیغات را تخمین بزنیم.

 • انتخاب به صرفه ترین نوع تبلیغات
  انتخاب به صرفه ترین نوع تبلیغات، از بین انواع تبلیغات ممکن در اینترنت است. این انتخاب با توجه به بودجه شما، نوع تجارت شما و نیز مشتریان شما انجام می گیرد و شامل: تبلیغات ایمیلی، تبلیغات بنری، تبلیغات بر اساس موتورهای جستجو، بهینه سازی همیشگی برای موتورهای جستجو و یا ترکیبی از موارد فوق می باشد.
 • تخصیص بودجه تبلیغاتی
  بودجه و زمانی که شما جهت پروژه خود در نظر می گیرید می تواند تابعی از نوع تجارت شما، هدفگذاری شما از تبلیغات انجام شده ، بازه زمانی مورد نظر جهت بازگشت هزینه، فازهای متفاوت تعریف شده پروژه و.. باشد.
  آنچه ما به دنبال آن هستیم، راهکاری است که به کمترین هزینه، و بیشترین سود می انجامد...

4 - اجرای تبلیغات

مرحله نهایی جمع بندی و اجرایی کردن تمام برنامه ریزی های انجام شده  بوده و در دو قسمت عمده قابل تقسیم بندی است:

 • اجرا و پیاده سازی کمپین تبلیغاتی شما:
  انتخاب شعارهای تبلیغاتی انتخاب شده توسط شما و طراحی های مختلف گرافیکی و... مورد نیاز به نحوی که کاربران را مشتاق به دریافت اطلاعات بیشتر کند
 • مدیریت و بهینه سازی مستمر تبلیغات:
  ارائه گزارشهای آماری معتبر به شما جهت بررسی نتایج، آموزش روشهای اندازه گیری بازخورد برنامه تبلیغاتی در خارج از محیط مجازی، بررسی میزان اثرگذاری تبلیغات بر روی کاربران، پیشنهادات اصلاحی مستمر حتی پس از عقد قرارداد جهت افزایش مداوم کیفیت تبلیغات

هدف نهایی ما در برنامه بازاریابی اینترنتی جلب رضایت شما و کسب سود حاصل از سرمایه گذاری می باشد و ما به پاس اعتماد شما با تمام توان خود جهت نیل به این هدف تلاش خواهیم کرد.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شرکت طراحی سایت مهریاسان تماس حاصل فرمایید.


تگها : test , test1 , سئو , بهینه سازی سایت , بازاریابی اینترنتی , شبکه های اجتماعی , خدمات سئو , باشگاه مشتریان , آموزش سئو