طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت خود را از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بخواهید. طراحی سایت های لوکس برای شما با مهریاسان
طراحی سایت,طراحی وب,بازاریابی اینترنتی,طراحی وب سایت Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews
طراحی سایت

طراحي سایت , طراحي وب , طراحی وب سایت

کجای دنیا ایستاده اید؟! چه تصویری از کسب و کار خود منتقل می کنید؟! دوست دارید شما را چگونه بشناسند؟! چگونه روی مشتریان خود تاثیر می گذارید؟ آنها چگونه در مورد شما فکر می کنند و تصمیم میگیرند؟

این سوالها و بیشتر از این همگی در فضای مجازی رنگ و بوی تفکرات جدید را به هر کسب و کاری تزریق می کنند. طراحی سایت استثنایی شما هویت شماست. در واقع هویت هر فرد، شرکت و یا سازمان در فضای مجازی اینترنت با وب سایت آن ارزیابی می شود و شکل طراحی وب سایت شما توانایی های شما را به بازدید کنندگان آن، نمایش می دهد.طراحی سایت

تعریف طراحی سایت

طراحي سایت ، طراحي وب - هویت هر فرد، شرکت و یا سازمان در فضای مجازی اینترنت با وب سایت آن ارزیابی می شود. در حقیقت شکل طراحی وب سایت شما توانایی های شما را به بازدید کنندگان آن، نمایش می دهد. به عنوان مثال فرض کنید که شما به عنوان یک بازدید کننده در یک نمایشگاه شرکت می کنید. طراحی کدام غرفه ها نظر شما را جلب می کند و شما را کنجکاو می کند که با آن بیشتر آشنا شوید؟ آیا تا به حال غرفه هایی را دیده اید که با وجود خدمات یا محصولات قابل قبول، به دلیل مختلف نتوانسته اند مخاطب خود را پیدا کنند؟ اگر شما فرصت حضور در یک نمایشگاه چند روزه را داشته باشید، برای طراحي، پیاده سازی و ایجاد یک غرفه در آن چقدر هزینه میکنید؟ حال آنرا با غرفه همیشگی خود در اینترنت مقایسه کنید.

کدام نوع طراحی سایت مناسب است؟

پر واضح است که نحوه نمایش در اینترنت به مراتب حساس تر و پیچیده تر است، چرا که در عرصه ای مثل نمایشگاه حضور شما و اطلاعاتی که شما با صحبت منتقل می کنید می تواند تا حدودی جای خالی مسائل دیگر را برای برخی مخاطبان کنجکاوتر پر کند، اما در فضای مجازی، مسائل مختلفی وجود دارد که یک مشتری بالقوه را به تماس با شما ترغیب خواهد کرد. این موارد می تواند ابعاد مختلف طراحی سایت چون طراحی ساختار، طراحی گرافیکی، اطلاعات ارائه شده و.. باشد. طراحي سایت و طراحي وبیکی از وظایفی که ما با در نظر گرفتن نوع تجارت شما، به عهده خواهیم گرفت، آماده کردن ساختاری است که تمام جنبه های مختلف را پوشش دهد و در صورتی که هم اکنون شما وب سایت آماده ای داشته باشید، پیشنهاداتی به شما خواهیم داد تا خودتان آنرا تکمیل کنید. طراحی انواع وب سایتهایی که شما در اینترنت می بینید، یکی از انواع ایستا ( طراحی سایت استاتیک)، پویا (طراحی سایت داینامیک) و یا سایت های فلش می باشد. آنچه ما پیشنهاد میکنیم ترکیبی از تکنولوژی مناسب نیاز شما خواهد بود. همچنین فناوری هایی که در طراحی وب سایت شما استفاده خواهیم کرد عموما با زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس Mysql می باشد، که در صورت درخواست انعطاف پذیری تغییر آن به asp یا asp.net با دیتابیس sql نیز وجود دارد. همچنین برنامه های کورل، فتوشاپ و فلش جهت طراحی های گرافیکی استفاده خواهند شد.

اهمیت طراحي سایت

به عنوان مثال فرض کنید که شما به عنوان یک بازدید کننده در یک نمایشگاه شرکت می کنید. طراحی کدام غرفه ها نظر شما را جلب می کند و شما را کنجکاو می کند که با آن بیشتر آشنا شوید؟ آیا تا به حال غرفه هایی را دیده اید که با وجود خدمات یا محصولات قابل قبول، به دلیل تاثیرگذار نبودن، نتوانسته اند مخاطب خود را پیدا کنند؟ اگر شما فرصت حضور در یک نمایشگاه چند روزه را داشته باشید، برای طراحی، پیاده سازی و ایجاد یک غرفه در آن چقدر هزینه میکنید؟ حال آنرا با غرفه همیشگی خود در اینترنت مقایسه کنید. پر واضح است که نحوه نمایش در اینترنت به مراتب حساس تر و پیچیده تر است، چرا که در عرصه ای مثل نمایشگاه حضور شما و اطلاعاتی که شما با صحبت منتقل می کنید می تواند تا حدودی جای خالی مسائل دیگر را برای برخی مخاطبان کنجکاوتر پر کند، اما در فضای مجازی، مسائل مختلفی وجود دارد که یک مشتری بالقوه را به تماس با شما ترغیب خواهد کرد. اینکه مسائل کلی طراحی وبسایت را بدانید و بتوانید طراحي سایت خوب و بد را باهم مقایسه کنید تاثیر بسیار مثبتی بر روی تصمیمات شما خواهد داشت.

شرکت طراحی سایت مهریاسان با در نظر گرفتن تمامی مسائل پایه و اساسی طراحي سایت سعی در پیاده سازی بهتر پروژه های این شرکت دارد. طراحی سایت حرفه ای به این معنی نیست که تنها پروسه برنامه نویسی با دقت انجام شود بلکه حرفه ای بودن یک شرکت از آغاز یک پروژه باید نشان داده شود.
مراحل انجام پروژه توسط کارشناسان خبره شرکت مهریاسان گام به گام انجام می شود و تمام تلاش ما رضایت صد در صد کارفرما می باشد. بزرگترین دستاورد ما در طی سالیان گذشته نمونه کارها و روزمه ما بوده و همچنان قصد داریم تا به این کار ادامه دهیم به همین دلیل نیاز داریم تا خود را بروز رسانی کنیم و با آخرین متد های طراحی وبسایت جهان پاسخ اعتماد مشتریان خود را بدهیم. 

 

اگر اطلاعات بیشتری در خصوص طراحی سایت نیاز دارید، با تماس از کارشناسان ما به رایگان مشاوره بگیرید.

ساخت سایت
آیا شما می خواهید طراح سایت خود باشید؟ طراحی سایت، نیازمند علم برنامه نویسی می باشد و یک شخص باید مفاهیم ساخت سایت را بداند اما اینکه چه مراحلی را طی کند نیز از اهمیت به سزائی برخوردار است. برای ساخت سایت نیاز به انجام چهار مرحله مهم دارید: مراحل ساخت سایت 1-    نقشه...
ساخت سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت در این قسمت سعی بر این داریم تا به دو روش کلی طراحی وب سایت بپردازیم و توضیحات جامعی را در این باره ارائه دهیم.  طراحی وب سایت به دو روش عمده صورت می پذیرد : 1-    طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای آماده(CMS)  2-    طراحی وب سایت اختصاصی در نوع اول از سیستم...
طراحی وب سایت
طراحی سایت ارزان
در صورتی که تنها چیزی که فکر شما را درگیر کرده، قیمت است بهتر است یک لحظه فکر خود را از درگیری نگه دارید! سرمایه های گران قیمت تری که در راه انجام یک پروژه طراحی سایت باید صرف شوند، زمان و انرژی شماست. اگر با جستجویی ساده، قیمتهای بسیار متفاوتی را در این حوزه دیدید، تعجب...
طراحی سایت ارزان